Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > ME: Monika Brzostek i Kinga Kołosińska żegnają się z turniejem

ME: Monika Brzostek i Kinga Kołosińska żegnają się z turniejem

Polska para Monika Brzostek - Kinga Kołosińska przegrały po dwóch setach mecz z czeską parą Kolocova-Slukova. Tym samym biało-czerwone zakończyły swój udział w rozgrywanych mistrzostwach Europy w Hadze.

Polski duet Monika Brzostek – Kinga Kołosińska przegrał z czeską parą 0:2. Zarówno pierwsza, jak i druga partia tego spotkania były jednostronnym widowiskiem. Oba sety odbywały się pod wyraźne dyktando pary Kolocova/Slukova. Czeszki pewnie zwyciężyły pierwszego seta do 13, a drugiego do 10. Ta porażka spowodowała, że polskie siatkarki plażowe pożegnały się z dalszą rywalizacją w Mistrzostwach Europy w Hadze.