Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Gyorgy Grozer chwali trenera i wierzy w awans na IO

Gyorgy Grozer chwali trenera i wierzy w awans na IO

fot. archiwum

- Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego roku i teraz jesteśmy mocniejsi. Myślę, że powinniśmy wykorzystać atut własnego boiska i pokonać naszych przeciwników, którymi będą Kuba, Czechy i Indie - mówi Gyorgy Grozer, atakujący reprezentacji Niemiec.

Gyorgy Grozer mocno wierzy, że zagra na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Były atakujący Asseco Resovii nie tak dawno wraz z reprezentacją Niemiec był bliski awansu podczas turnieju europejskiego w Sofii. W pierwszy weekend czerwca Niemcy będą gospodarzem turnieju interkontynentalnego w Berlinie, a ich rywalami będą zespoły Kuby, Czech i Indii. Do Londynu awansuje tylko zwycięzca.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do naszej walki o olimpijską kwalifikację – mówi Gyorgy Grozer. – Widać, że praca, jaką wykonujemy z naszym nowym trenerem, jest interesująca i przynosi pozytywne efekty. Udało mu się stworzyć w naszym zespole coś nowego, co przełożyło się na dobrą atmosferę i fajną grę. Vital van Heynen to naprawdę nietuzinkowa postać i taki typ trener, z którym jeszcze nie miałem okazji pracować. Widać, że zna się dobrze na siatkówce i ma pozytywne podejście do swojej pracy. Potrafi nas nie tylko dobrze przygotować do meczów, ale również rozładować atmosferę i powiedzieć coś śmiesznego. Razem z nim stworzyliśmy fajną kombinację i myślę, że to już było widać na turnieju w Sofii. Vital przede wszystkim ma z nami bardzo dobry kontakt. Widać, że niedawno grał w siatkówkę na wysokim poziomie i doskonale rozumie, o co w tym wszystkich chodzi. Konsultuje z nami dużo rzeczy i jest bardzo elastyczny w pracy. Wydaje mi się, że razem z nim wywalczymy kwalifikację olimpijską. Wielu z nas ma za sobą dobre sezony klubowe – w Polsce, Rosji, we Włoszech, w Niemczech. Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego roku i teraz jesteśmy mocniejsi. Myślę, że powinniśmy wykorzystać atut własnego boiska i pokonać naszych przeciwników, którymi będą Kuba, Czechy i Indie – mówi były już atakujący mistrzów Polski.

Więcej w serwisie plusliga .plźródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved