Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani chcą pozyskać jeszcze pięć zawodniczek

Budowlani chcą pozyskać jeszcze pięć zawodniczek

fot. archiwum

Budowlani Łódź mają zamiar pozyskać jeszcze rozgrywającą, libero, przyjmującą, środkową i atakującą. Właśnie sprowadzenie tej ostatniej jest transferowym priorytetem. Prawdopodobnie będzie to zawodniczka z Brazylii.

Trzon drużyny mamy gotowy. Teraz potrzebujemy armaty do zdobywania punktów – twierdzi prezes Marcin Chudzik. Rzeczywiście obraliśmy kierunek na Amerykę Południową.

Trener Maciej Kosmol zdecydował się zmienić pozycję Katarzyny Brydy na atakującą. Najpóźniej pewnie rozwiąże się sprawa pozyskania rozgrywającej i libero. Ze sprowadzeniem konkurentki dla Marty Wójcik jest największy problem. – Prowadzimy rozmowy, ale na razie musimy się uzbroić w cierpliwość. Na szczęście mamy w zespole Martę, która wiele razy stawała na wysokości zadania. Potrafiła wygrać rywalizację ze znanymi rozgrywającymi jak: Karla Echenique czy Ana Grbac – tłumaczy Chudzik.

Co do libero, to na pewno do Łodzi trafi jedna z dwóch kandydatek: Magdalena Saad (Atom Trefl Sopot) i Agata Durajczyk (AZS Białystok). Oprócz tych siatkarek na wymienionych pozycjach, Budowlani szukają też środkowej. W klubie nie chcą zdradzić jej nazwiska, ale ma to być jedna z młodych polskich zawodniczek.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved