Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Błażej Kolpy: Po finale pozostał mały niedosyt

Błażej Kolpy: Po finale pozostał mały niedosyt

fot. archiwum

Siatkarze  UKS Tempo 25 Olsztyn wywalczyli srebrne medale mistrzostw Polski kadetów. - Kadeci to trudna kategoria wiekowa, ponieważ wszystkie kluby uzbrojone są w zawodników z innych miast - mówi trener Błażej Kolpy.

O miejsce w finale siatkarze z Olsztyna rywalizowali z UKS-em SMS Naftą Piła. Olsztynianie pewnie zwyciężyli 3:1, co sprawiło, że mogli cieszyć się z przynajmniej srebrnego medalu. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się zdobyć krążek, choć po finale pozostał mały niedosyt. Kadeci to trudna kategoria wiekowa, ponieważ wszystkie kluby uzbrojone są w zawodników z innych miast. My wyrośliśmy na drugi zespół w Polsce tylko za sprawą swoich wychowanków. U nas wyjątkiem jest jedynie gracz z UMKS Mikro Ełk – mówi trener Kolpy.

Trener Błażej Kolpy zaznacza, że srebrny medal to duży sukces jego zespołu. – Ostatni raz to taki medal zdobył chyba mój ojciec Czesław Kolpy, kiedy prowadził AZS UWM. Grali u niego wówczas tacy siatkarze jak Paweł Siezieniewski, Adam Kurian czy Marcin Mierzejewski. Z całego serca życzę swoim chłopakom, żeby mieli równie owocne kariery.

*więcej na sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved