Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sieczka i Czypiruk w Bielsku-Białej

Sieczka i Czypiruk w Bielsku-Białej

fot. archiwum

O dwie nowe przyjmujące wzmocnił się BKS Aluprof Bielsko-Biała. Do klubu ze stolicy Podbeskidzia trafi była zawodniczka Impel Gwardii Wrocław, Monika Czypiruk, oraz Ewelina Sieczka, która ostatnie dwa lata spędziła w zespole Atomu Trefl Sopot.

O przyjmującej mistrzyń Polski mówi się pod Klimczokiem od dłuższego czasu. Ewelinę Sieczkę wciąż obowiązuje kontrakt z Atomem Trefl Sopot, który ważny jest jeszcze przez… trzy dni. Jednak niemal na pewno w przyszłym sezonie siatkarka zamieni morze na góry, zasilając ekipę bielskiego BKS-u Aluprof. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w kolejce po Ewelinę Sieczkę ustawiło się kilka zespołów z ekstraklasy, które w swoich szeregach chętnie widziałyby obecną kadrowiczkę, jednak najkorzystniejsze warunki zaproponowały zawodniczce władze czwartej drużyny PlusLigi Kobiet.

Kolejnym wzmocnieniem BKS-u Aluprof Bielsko-Biała będzie Monika Czypiruk, która zaawansowane rozmowy prowadziła z LTS-em Legionovia Legionowo. Nowa przyjmująca przez trzy sezony reprezentowała barwy Impel Gwardii Wrocław.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved