Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mierzejewski i Siezieniewski odejdą z Olsztyna?

Mierzejewski i Siezieniewski odejdą z Olsztyna?

fot. archiwum

Olsztyński AZS rozstał się już z trenerem Tomaso Totolo. Po nieudanym dla olsztynian sezonie, przy wracających problemach klubu wiele wskazuje na to, że zespół opuszczą także wychowankowie AZS-u, Marcin Mierzejewski i kapitan Paweł Siezieniewski.

Zakończony na ostatnim, dziesiątym miejscu ostatni sezon PlusLigi siatkarzy był jednym z gorszych dla olsztyńskiego AZS-u. Jeszcze w trakcie sezonu klub opuścił Igor Yudin, a w decydującej fazie zmagań ekipy z Olsztyna nie omijały kolejne problemy. Pierwszą decyzją po zwieńczeniu zmagań było zakończenie współpracy z włoskim szkoleniowcem Tomaso Totolo. Podczas kiedy pozostałe zespoły PlusLigi wzmacniają swoje szeregi, o ruchach transferowych olsztynian niewiele słychać.

Nieoficjalnie pojawiły się już informacje o odejściu kapitana zespołu Pawła Siezieniewskiego, opcji zakończenia współpracy z olsztyńskimi akademikami nie wyklucza także innych wychowanek klubu – Marcin Mierzejewski.

Pojawiło się coś dość niespodziewanie interesującego, propozycje z zagranicy, które naprawdę poważnie rozważam. Natomiast wciąż mam nadzieję, że będę mógł tutaj zostać i mimo wszystko dojdziemy do porozumienia – o sytuacji mówił sam zawodnik w wywiadzie dla TVP Olsztyn. Zagraniczne propozycje dotyczą ofert gry w lidze belgijskiej.źródło: inf. własna, TVP Olsztyn

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved