Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Robert Prygiel drugim trenerem Czarnych Radom?

Robert Prygiel drugim trenerem Czarnych Radom?

fot. archiwum

Jak informuje Echo Dnia, Robert Prygiel może zostać drugim trenerem Czarnych Radom. - Jest taki pomysł, ale to zależy między innymi od tego, kto zostanie pierwszym trenerem - przyznaje prezes klubu, Janusz Stańczuk.

Kandydatami do objęcia posady pierwszego trenera w klubie z Radomia są Grzegorz Wagner oraz Dariusz Daszkiewicz. – Kandydaci poprosili o dodatkowy czas do namysłu. Czekamy na ich stanowiska – poinformował w rozmowie z Echem Dnia Janusz Stańczuk. Tymczasem możliwe, że drugim trenerem zostanie dotychczasowy kapitan radomian – Robert Prygiel. – Faktycznie padła taka propozycja, aby Prygiel rozpoczął pracę jako drugi trener – mówił Stańczuk i dodał: –  Ale na razie to jedynie pomysł. Ale to zależy między innymi od tego, kto zostanie pierwszym trenerem.

W niedzielę Czarni awansowali do I ligi. Prezes klubu zapowiada, że nie dadzą za wygraną i chcą liczyć się w walce o ekstraklasę. – Zrobiliśmy rozeznanie. Pomijamy kluby, które walczyły o utrzymanie. Jeśli chcemy zaliczać się do ścisłej czołówki pierwszej ligi, powinniśmy dysponować budżetem około 900 tys. zł. Mniej więcej jedną trzecia stanowić będą stypendia wypłacane z miejskiej kasy. Pozostałe pieniądze pochodzić będą od Stowarzyszenia Czarni Radom i sponsorów – powiedział dla Echa Dnia Stańczuk.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved