Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Vesna Djurisić zasili szeregi Impelu Wrocław

Vesna Djurisić zasili szeregi Impelu Wrocław

fot. archiwum

Sternicy Impelu Wrocław nie próżnują i tworzą bardzo ciekawy skład na przyszły sezon w PlusLidze Kobiet. Jak się okazuje, również reprezentantka Serbii, Vesna Djurisić, grająca na pozycji środkowej bloku, zagra w przyszłym sezonie we wrocławskiej drużynie.

Siatkarka, która ubiegły sezon spędziła w Muszyniance Muszyna, przeniesie się do Wrocławia. 33-letnia, mierząca 187 cm wzrostu środkowa na swoim koncie oprócz ligi polskiej ma występy i liczne sukcesy m.in. w Turcji, Włoszech i Francji.

W nadchodzącym sezonie zdecydowaliśmy się postawić na doświadczenie. Na pozycji środkowej – obok Makare Wilson – będzie grała Vesna, która jest najbardziej utytułowaną  zawodniczką zagraniczną w naszym zespole. Reprezentuje wysoki poziom sportowy oraz posiada cechy charakteru takie jak waleczność i zaciętość. Te zalety chcemy wykorzystać w naszej drużynie. Vesna zna też doskonale PlusLigę Kobiet. Ostatni sezon reprezentowała barwy wicemistrza Polski, Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna – podsumował transfer prezes Impel Volleyball S.A. Jacek Grabowski.

Natomiast Vesna Djurisić podkreśliła, że „konkretność i profesjonalizm w rozmowach z Impelem Wrocław o przyszłym sezonie oraz dobra opinia o zespole i wysokie aspiracje drużyny zadecydowały o wyborze Impelu Wrocław”. Siatkarka  dołączyła do dotychczas zakontraktowanych zawodniczek Impelu Wrocław: Kim Staelens, Katarzyny Koniecznej, Marty Haładyn, Doroty Medyńskiej, Aleksandry Folty, Katarzyny Mroczkowskiej, Katarzyny Jaszewskiej, Mileny Rosner, Bogumiły Pyziołek i Makare Wilson.źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved