Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gyorgy Grozer: Mam dużą satysfakcję, że zostałem doceniony

Gyorgy Grozer: Mam dużą satysfakcję, że zostałem doceniony

fot. archiwum

- Wcześniej nie grałem na takim poziomie i nie czułem tak pozytywnej atmosfery w zespole, jaka zrodziła się u nas w drugiej części sezonu - mówi w wywiadzie dla PS Gyorgy Grozer. - Resovia ma szansę wywalczyć mistrzostwo Polski również w przyszłym roku - dodaje.

Gyorgy Grozer został wybrany najlepszym zawodnikiem PlusLigi w niedawno zakończonym sezonie. Niemiecki siatkarz wraz z kolegami z Resovii Rzeszów zdobył tytuł mistrzowski. – To przede wszystkim wspaniałe uczucie. Kolejna miła niespodzianka po zdobytym z Asseco Resovią mistrzostwie Polski. Cieszę się bardzo, że zostałem uznany za najlepszego zawodnika PlusLigi. Bardzo ciężko pracowałem na ten wynik. Mam dużą satysfakcję, że zostałem doceniony – mówi Grozer, który jednak po zakończeniu sezonu pożegnał Rzeszów i przyjął propozycję z ligi rosyjskiej.

Grając w Rosji, Gyorgy Grozer z pewnością będzie dopingował swoich byłych kolegów z Rzeszowa. – Resovia ma szansę wywalczyć mistrzostwo Polski również w przyszłym roku, ponieważ udało się zatrzymać większość zawodników – uważa. W Resovii zastąpi go jego kolega z reprezentacji Niemiec, Jochen Schöps. Wiedziałem, że Jochen szuka nowego klubu. To dobry wybór dla obu stron. Schöps w Rzeszowie doświadczy atmosfery prawdziwego święta, bo w Rosji mecze z jego udziałem oglądała grupka kibiców. W Polsce poczuje doping i radość z gry. Nie czeka go łatwe zadanie, biorąc pod uwagę moją formę oraz kontakt z kibicami i resztą drużyny w ostatnim sezonie. Myślę jednak, że sobie poradzi – twierdzi Grozer.

Cały wywiad Karoliny Korbeckiej w środowym „Przeglądzie Sportowym”.źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved