Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowe siatkarki na testach w mieleckiej Stali

Nowe siatkarki na testach w mieleckiej Stali

fot. archiwum

Rozgrywająca Julia Barbaszewska i atakująca Emilia Sekutowska to najbardziej znane siatkarki, które przyjechały na testy do Mielca. Nowym siatkarkom przyglądał się trener Jacek Wiśniewski, a na trybunach był widziany... Roman Murdza.

W testach wzięła też udział była siatkarka juniorek Stali, atakująca Paulina Pająk, atakująca Maja Piątek z Bolesława Rzeszów i dwie zawodniczki z Białorusi.

Rozgrywająca Julia Barbaszewska ma 27 lat i jest siostrą byłej siatkarki Wisły Kraków, Łucji. Do poważnej siatkówki wraca po dłuższej przerwie. Wcześniej w latach 2001-2007 grała w krakowskiej Wiśle. Emilia Sekutowska w poprzednim sezonie grała w barwach I-ligowego Jadaru Radom, ma 22 lata i mierzy 193 cm wzrostu.

W zajęciach uczestniczyła także Agata Babicz. Czy zagra w Stali w kolejnym sezonie – wciąż nie wiadomo. – Przyglądamy się zawodniczkom, w najbliższym czasie będziemy podpisywać kolejne kontrakty – powiedziała wiceprezes klubu Magdalena Gembal na łamach portalu nowiny24.pl. Jak dowiedział się serwis Strefa Siatkówki, blisko gry w Mielcu jest Magdalena Hawryła, środkowa AZS Jadaru Politechniki Radom.Po spadku z ekstraklasy zespół opuściły już Dorota Pykosz, która przeniosła się do Trefla Sopot oraz Sylwia Pycia, która od nowego sezonu reprezentować będzie barwy Budowlanych Łódź. O urlopie myśli poważnie Iwona Kandora, a rozgrywająca Marta Szymańska ma propozycję z Bielska-Białej. Wciąż nie wiadomo także, kto będzie trenerem. Testy przeprowadzał Jacek Wiśniewski, ale zajęciom z trybun przyglądał się… Roman Murdza.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved