Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wiceprezes GTPS: Wyszków się pospieszył, rozmowy trwają

Wiceprezes GTPS: Wyszków się pospieszył, rozmowy trwają

fot. archiwum

Jak podaje oficjalna strona Klubu Sportowego Camper Wyszków, siatkarze tego zespołu mają wystąpić w przyszłym sezonie w I lidze. Wiceprezes GTPS Krzysztof Śmigiel uważa jednak, że działacze z Wyszkowa się pospieszyli.

Camper praktycznie od momentu odpadnięcia z fazy play-off II ligi był zainteresowany wejściem na zaplecze PlusLigi w sposób pozaboiskowy. Działacze z Wyszkowa prowadzili nieformalne rozmowy z gorzowskimi odpowiednikami.

Mogę potwierdzić, że rozmowy z klubem z Wyszkowa są prowadzone, natomiast jeśli chodzi o stwierdzenie, że Camper wystąpi w I lidze, to jest na to zdecydowanie za wcześnie. Klub z Wyszkowa pospieszył się z ogłoszeniem takiej informacji. W tym momencie nie możemy wykluczyć nawet tego, że wystartujemy w I lidze. Ruch jednak należy do władz miasta – poinformował wiceprezes GTPS Krzysztof Śmigiel.

Sprawa prawdopodobnie rozstrzygnie się w ciągu najbliższego tygodnia. Tymczasem do ekipy z Wyszkowa – o czym pisaliśmy wczoraj – już dołączyło dwóch zawodników Pronaru Hajnówka: przyjmujący Sebastian Wójcik oraz rozgrywający Bartosz Zrajkowski, który najprawdopodobniej o miejsce w składzie będzie rywalizował z Konradem Woronieckim, grającym ostatnio w Pekpolu Ostrołęka. Spośród zawodników z zeszłego sezonu w ekipie z Wyszkowa pozostali jedynie Tomasz Knasiecki, Dariusz Szulik, Maciej Główczyński oraz Paweł i Łukasz Kaczorowscy.źródło: gorzow24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved