Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kowalski zwolniony z Avii. Jarosz jego następcą

Kowalski zwolniony z Avii. Jarosz jego następcą

fot. archiwum

Brak awansu do pierwszej ligi rozczarował włodarzy Avii Świdnik. Zarząd klubu zdecydował się więc na rozwiązanie umowy z trenerem Mariuszem Kowalskim, a na jego miejsce przewidział zatrudnienie Marcina Jarosza, który będzie grającym trenerem.

Avia spadła do II ligi w ubiegłym roku. Zarówno kibice, jak i działacze przewidywali, że w rozgrywkach tych spędzą tylko sezon 2011/2012. Nadzieje te jednak okazały się płonne, bowiem po porażce w finale play-off z AKS-em V LO Rzeszów świdniczan zabraknie w turnieju finałowym.

Zarząd klubu po tej porażce zdecydował się na zwolnienie Mariusza Kowalskiego. Nowym trenerem świdnickiego zespołu zostanie Marcin Jarosz, który większą część ubiegłego sezonu spędził na ławce rezerwowych. Powodem tak dużej absencji zawodnika było złamanie nogi. Siatkarz wraca jednak do zdrowia, a w nadchodzącym sezonie będzie mógł łączyć funkcje. – Będę grającym trenerem – zapewnił w Dzienniku Wschodnim.

Jarosz niebawem rozpocznie budowę zespołu na nadchodzące rozgrywki. Pewne jest już, że zabraknie w nim Jakuba Kaźmierskiego, który został sprowadzony do Świdnika w trakcie sezonu. Czy będzie to jedyna zmiana w drużynie? – Na konkretną odpowiedź jest jeszcze za wcześnie. W środę spotykam się z zarządem i będziemy omawiać szczegóły mojej pracy – zdradził Jarosz.źródło: Dziennik Wschodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved