Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Transfery w Serie A – Skorupa wyjedzie do Azerbejdżanu?

Transfery w Serie A – Skorupa wyjedzie do Azerbejdżanu?

fot. archiwum

W PlusLidze polowanie na zawodników w pełni, ale i we Włoszech na dobre rozkręca się karuzela transferowa. Wiadomo już, że Jakub Jarosz wraz z kilkoma kolegami pozostanie w Latinie. Natomiast Katarzyna Skorupa ma się przenieść do Azerbejdżanu.

Miniony sezon Katarzyna Skorupa spędziła w Chateau d’Ax Urbino. Po przerwie wróciła też do reprezentacji i kierowała grą biało-czerwonych w czasie kwalifikacji olimpijskich. Wiele wskazuje jednak na to, że polska rozgrywająca nie pozostanie we Włoszech. Skorupa ma ofertę z Azerbejdżanu, a na jej miejsce w Urbino szykowana jest prawdopodobnie Kathleen Weiss.

Od jakiegoś czasu wiadomo natomiast, że we Włoszech zostaje Jakub Jarosz, którego Andreoli Latina było najbardziej niespodziewanym półfinalistą Serie A. Polski atakujący rozegrał bardzo dobry sezon, nie dziwi więc, że włodarze klubu i trener Silvano Prandi postanowili zatrzymać Polaka na kolejny rok. Poza Jaroszem w Latinie na pewno pozostaną: jego zmiennik – Murphy Troy, rozgrywający Daniele Sottile, środkowy Carmelo Gitto, przyjmujący Andreas Fragkos oraz libero – Daniele Tailli.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved