Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nikola Kovacević zagra w Rzeszowie

Nikola Kovacević zagra w Rzeszowie

fot. archiwum

Plotki o tym, że nowym przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów będzie Nikola Kovacević, pojawiały się już od kilkunastu dni. Dziś Serb poinformował, że przenosi się do Polski i kolejny sezon spędzi w zespole złotych medalistów.

Resovia Rzeszów po bardzo udanym sezonie postanowiła utrzymać większość swoich podstawowych zawodników i szybko zamknąć skład na kolejny plusligowy rok. Wszystko wskazuje na to, że ostatnim już transferem klubu z Rzeszowa jest podpisanie kontraktu z Nikolą Kovaceviciem. To mądra i jedyna słuszna polityka, by zatrzymać większość zawodników mistrzowskiej ekipy. Cieszę się, że to się udało naszym szefom. Przez siedem lat PGE Skra pokazywała, że stabilność popłaca, teraz czas na stabilność w Rzeszowie – powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Krzysztof Ignaczak i dodał: – Obowiązuje hasło „bij mistrza”. Kilka drużyn będzie nas chciało zlać, więc dobrze, że mamy drużynę, która coraz lepiej się rozumie.

W zespole z Podkarpacia pozostaje Marko Bojić, wraz z którym Resovia ma już pięciu przyjmujących. Dziś dołączył do nich wielokrotny reprezentant Serbii, Nikola Kovacević, który w poprzednim sezonie grał w rosyjskiej Superlidze, w drużynie z Niżnego Nowogrodu.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy, siatka.sport24.pl

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved