Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Pekin: Polki znowu bez szczęścia w kwalifikacjach

WT Pekin: Polki znowu bez szczęścia w kwalifikacjach

fot. archiwum

Polski duet Kinga Kołosińska i Monika Brzostek zakończył już niestety udział w turnieju World Tour w Pekinie. Biało-czerwona dwójka przegrała w pierwszej rundzie kwalifikacji z Rosjankami Wasina/Wozakowa i odpadła w pierwszej rundzie zawodów.

Nie idzie ostatnio naszym reprezentantkom. Jedyna polska dwójka, jaka obecnie bierze udział w turniejach SWATCH FIVB World Tour, nie może przebić się przez kwalifikacje. Po turnieju w Szanghaju Polki przeniosły się do Pekinu, gdzie również nie udało im się awansować do turnieju głównego. Tym razem w pierwszej rundzie kwalifikacji lepsze okazały się siatkarki z Rosji, które wygrały w dwóch odsłonach.

Jakoś nie możemy wstrzelić się z formą. Zawsze czegoś brakuje… – mówi Strefie Siatkówki smutna Monika Brzostek.Dzisiaj przede wszystkim zabrakło z mojej strony dobrego przyjęcia. Wiadomo, że jak nie ma przyjęcia, to nie ma nic, nie ma gry. Zespół Wasina/Wozakowa był spokojnie do pokonania. A jednak się nie udało – stwierdza zawodniczka. – Bardzo zależało mi na wygraniu tego meczu i nie wiedząc dlaczego, zestresowałam się… ręka mi drżała – dodaje na koniec.

Kołosińska/Brzostek POL [23] – Wasina/Wozakowa RUS [10] 0:2
(17:21, 15:21)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved