Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Marek Mierzwiński: Chętnie zostanę na następny sezon w Zawiszy

Marek Mierzwiński: Chętnie zostanę na następny sezon w Zawiszy

fot. archiwum

MLKS Zawisza Sulechów zakończył już sezon. Podopieczne Marka Mierzwińskiego przegrały rywalizację z Jokerem Świecie, której stawką było zwycięstwo w grupie pierwszej drugoligowych rozgrywek i udział w turnieju mistrzyń.

Zawodniczki trenera Marka Mierzwińskiego w dniu dzisiejszym wznowią treningi. Zespół Zawiszy trenować będzie do końca maja. – Po tych meczach (z Jokerem Świecie – przyp. red.) dałem dziewczynom tydzień przerwy. Dzisiaj wracamy do treningów. Będziemy mieli klasyczne roztrenowanie. Trenować będziemy raptem trzy razy w tygodniu. Niekoniecznie będą to zajęcia z siatkówki. Tak sytuacja będzie wyglądać do końca maja.

W najbliższym czasie opiekun lubuskich siatkarek przeprowadzi rozmowę z zarządem sulechowskiego klubu. Po niej okaże się, czy trener Mierzwiński nadal pozostanie na stanowisku w sulechowskim klubie. – W środę spotkam się z zarządem i ustalimy strategię na przyszłość. Ustalimy przede wszystkim to, czy ja będę pracował w Zawiszy w przyszłym sezonie. Zastanowimy się również nad składem na przyszły sezon.

Marek Mierzwiński podkreśla, że aby bić się o awans w kolejnym sezonie, niezbędne są wzmocnienia w drużynie. – Jeżeli będzie to walka o awans, to na pewno zespół trzeba będzie wzmocnić. Jeżeli tylko drugoligowy byt to ten skład na pewno wystarczy. Trzeba będzie zastanowić się nad zmianą tego składu również.Czy trener nadal chciałby pozostać w Zawiszy Sulechów? – Jak najbardziej. Ja tu chętnie zostanę na następny sezon. Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje i współpracuje z zarządem. Chciałbym tu pracować. Zobaczymy jak to będzie dalej – zakończył.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved