Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W Pekinie Julius Brink zagra bez Reckermanna

W Pekinie Julius Brink zagra bez Reckermanna

fot. archiwum

Julius Brink i Jonas Reckermann nie zagrali w zakończonym niedawno turnieju WT w Szanghaju. Tej pary nie zobaczymy również w Pekinie, ponieważ Reckermann wciąż ma problemy z barkiem. Brink zagra więc z innym partnerem, Sebastianem Fuchsem.

Próżno było szukać na liście startowej turnieju World Tour w Szanghaju najlepszej niemieckiej pary w siatkówce plażowej – Juliusa Brinka i Jonasa Reckermanna. Zawodnicy odwołali swój udział w tym turnieju ze względu na niezaleczoną do końca kontuzję barku Reckermanna. – Zapewne mógłby już zagrać, ale naszym głównym celem w tym roku są igrzyska olimpijskie i nie chcę ryzykować. Wolę wyleczyć się do końca – mówi blokujący niemieckiej pary. – Teraz przechodzę rehabilitację w Niemczech, nie chciałem ryzykować uciążliwej podróży do Chin i gry tam – dodaje Reckermann.

Julius Brink jednak do Chin poleciał i zagra w turnieju World Tour w Pekinie z Sebastianem Fuchsem. – Z Sebastianem trenowałem podczas kontuzji Jonasa. Myślę, że jesteśmy w stanie uzyskać dobry wynik w Pekinie – mówi Brink. Brink i Fuchs mają zagwarantowany występ w turnieju głównym, podobnie jak inna niemiecka para Jonathan Erdmann i Kay Matysik. W kwalifikacjach zagrają dwie inne pary z Niemiec – David Klemperer/Eric Koreng oraz Sebastian Dollinger/Stefan Windscheif. Być może któraś z nich trafi na jedną z dwóch obecnych w Pekinie par polskich: Kądzioła/Szałankiewicz lub Kantor/Łosiak.

 źródło: inf. własna, volleyball.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved