Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Ostrowcu Św. pracują nad budżetem

W Ostrowcu Św. pracują nad budżetem

fot. archiwum

Wciąż nie wiadomo z jakim budżetem przystąpi do rozgrywek I ligi AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. Być może jeszcze w tym tygodniu władzom klubu uda się zakończyć rozmowy ze sponsorami, które pozwolą budować skład zespołu na przyszły sezon.

Przeciąga się trudna sytuacja siódmej drużyny I ligi kobiet z poprzedniego sezonu. Wszystko za sprawą budżetu, jakim ma dysponować AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy. W przyszłym tygodniu działacze AZS-u WSBiP KSZO mają spotkać się z władzami miasta. Temat? Oczywiście ustalenie klubowej kasy. To od jej wysokości będzie zależało jaki zespół uda się zbudować na przyszły sezon. Na wynik rozmów z niecierpliwością czekają zawodniczki, ale i trener, który wciąż nie przedłużył umowy. Na razie Dariusz Daszkiewicz jeździ po Polsce w poszukiwaniu potencjalnych kandydatek do gry w zespole z Ostrowca Św. Ostatnio przez dwa dni przyglądał się grze najlepszych ośmiu juniorskich zespołów, które w Warszawie walczyły o mistrzowski tytuł.

Niepewną sytuacją w klubie niecierpliwią się zawodniczki, z którymi działacze rozpoczęli rozmowy na temat przedłużenia kontraktów. – Na początek będziemy chcieli rozmawiać z zawodniczkami, które wyrażają dalszą chęć występowania w pomarańczowo-czarnych barwach – zapowiada na łamach Echa Dnia Piotr Składanowski, prezes ostrowieckiego klubu. Według dziennika władze klubu są już po słowie z Białorusinkami Leną Bernatowicz i Mariną Winogradową oraz Aleksandrą Król.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved