Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dorota Świeniewicz drugim trenerem PTPS-u Piła

Dorota Świeniewicz drugim trenerem PTPS-u Piła

fot. archiwum

Jak donosi Przegląd Sportowy, drugim trenerem PTPS-u Piła została była siatkarka Atomu Trefl Sopot, Dorota Świeniewicz, która w lutym zakończyła karierę zawodniczą. - Już nie mogę się doczekać aż zacznę pracę - stwierdziła była reprezentantka Polski.

W Pile budowana jest fajna, młoda drużyna z ambicjami, a klub ma wspaniałe tradycje i bardzo dobre zaplecze sportowo-organizacyjne. Cieszę się na myśl o współpracy z Mirkiem Zawieraczem. To były zawodnik, z którym na pewno znajdę wspólny język. Miałam okazję podglądać treningi słynnego Ze Roberto z siatkarkami Fenerbahce Stambuł, Giovanniego Guidettiego z Vakifbankiem Stambuł i Daniela Castellaniego z siatkarzami Fenerbahce. Byłam pod wrażeniem i wiele się nauczyłam – powiedziała na łamach Przeglądu Sportowego Dorota Świeniewicz.

Zawodniczka do tej pory nie otrzymała zaległych pieniędzy od sopockiego klubu. Nadal nie dostałam z Sopotu złotówki i co gorsze nie widzę ze strony działaczy woli załatwienia tej sprawy. Zaległości sięgają siedmiu pensji – narzekała Świeniewicz.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved