Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Ricardo/Cunha: Cieszymy się ze zwycięstwa

Ricardo/Cunha: Cieszymy się ze zwycięstwa

fot. Mirosław Stroński

Mysłowicki turniej siatkówki plażowej, zdominowany przez reprezentantów Brazylii, dobiegł końca. - Przed sezonem bardzo długo i ciężko pracowaliśmy, by osiągnąć najlepsze z możliwych wyników - powiedział na konferencji prasowej jeden ze złotych medalistów.

Pablo Herrera Allepuz/Adrian Gavira Collado (brązowi medaliści): – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy wziąć udział w takiej imprezie. Turniej w Mysłowicach był bardzo dobrze zorganizowanym turniejem. Tym bardziej cieszymy się, że na takiej imprezie wywalczyliśmy brązowy medal.

Marcio Henrique Barroso Araujo/Pedro Solberg Salgado (srebrni medaliści): – Jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi przedmówcy, z udziału w tym turnieju. Turniej w Mysłowicach, jak i w Starych Jabłonkach zawsze jest zorganizowany na najwyższym poziomie. Gra się tutaj w znakomitej atmosferze. Przed przyjazdem do Polski nie zakładaliśmy sobie żadnych wyników, nic nie planowaliśmy. Srebrne medale nas po prostu cieszą.

Pedro Henrique Cunha/Ricardo Alex Costa Santos (złoci medaliści): – Bardzo się cieszymy, że to nam udało się wygrać ten turniej. Przed sezonem bardzo długo i ciężko pracowaliśmy, by osiągnąć najlepsze z możliwych wyników. Treningowy okres prowadziliśmy w naszych ośrodkach w Brazylii. Przyjechaliśmy do Mysłowic, do Polski i nie przegraliśmy żadnego meczu, z których również jesteśmy zadowoleni. Dodatkowo powiemy, że wspierał nas tłum polskich kibiców i za to im serdecznie dziękujemy. Polskie wsparcie nam bardzo pomagało, a mecz finałowy w naszej ocenie stał na wysokim poziomie. Zazwyczaj spotkania pomiędzy rodakami do łatwych nie należą, ale staraliśmy się dobrze wypaść przed wspaniałą polską publicznością.źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved