Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Chemik Police się zbroi – zakontraktował Izabelę Żebrowską

Chemik Police się zbroi – zakontraktował Izabelę Żebrowską

fot. Mirosław Stroński

Kolejna zawodniczka opuszcza drużynę brązowych medalistek mistrzostw Polski. W zespole Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza w przyszłym sezonie zabraknie Izabeli Żebrowskiej. Atakująca siatkarek z Zagłębia przeniesie się do Polic.

W pierwszoligowym Chemiku Police „wietrzenie magazynów" rozpoczęto od zmian w zarządzie. Następnie przyszła pora na roszady na ławce szkoleniowej. Piotra Sobolewskiego, którego umowa wygasa z końcem maja, zastąpi dotychczasowy trener BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, Mariusz Wiktorowicz. W końcu przyszła pora na to, co najbardziej ekscytuje kibiców, czyli transfery. W zakończonym niedawno sezonie 2011/2012 policcy działacze pokazali, że nawet tuż przed zakończeniem okienka transferowego potrafią zakontraktować ciekawe zawodniczki.

Wiele wskazuje na to, że i tym razem głośnych transferów w Chemiku nie zabraknie. Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki z trzecią drużyną zaplecza ekstraklasy związała się MVP tegorocznego Pucharu Polski, Izabela Żebrowska. Nowa atakująca drużyny z Polic ma za sobą bardzo udany sezon. Poza nagrodą indywidualną z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza sięgnęła po Puchar Polski i po brązowy medal mistrzostw Polski. Prawdopodobnie nie będzie to jedyna „bomba" Chemika Police, bowiem w kręgu zainteresowania władz klubu znajduje się jeszcze kilka zawodniczek występujących na parkietach PlusLigi Kobiet.


Chciałbym zdementować informację, jakoby Izabela Żebrowska podpisała kontrakt z jakimkolwiek klubem. Na dzień dzisiejszy jest ona wolną zawodniczką – zdementował tę informację pełnomocnik Izabeli Żebrowskiej, Piotr Jóźwiak. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved