Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem: Zostaję w Rzeszowie na następny sezon

Olieg Achrem: Zostaję w Rzeszowie na następny sezon

fot. Cezary Makarewicz

Resovia po 37 latach ponownie sięgnęła po mistrzostwo Polski. - Zagraliśmy znakomite spotkanie i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że zdobyliśmy to mistrzostwo dla klubu oraz dla wspaniałych kibiców - mówił po meczu kapitan rzeszowian - Olieg Achrem.

Myślę, że nie ma potrzeby opowiadać o przebiegu tego spotkania – byliście zespołem lepszym i zasłużenie wygraliście. Jak się czujesz po tym wspaniałym zwycięstwie?

Olieg Achrem: – Jak na razie odczuwam tylko wielkie szczęście, lecz teraz nie dociera do mnie jeszcze to wszystko. Za dużo emocji i wszyscy odczuwają to samo. Nieczęsto zdarza się zdobyć mistrzostwo. Nareszcie stało się to faktem. Bardzo się z tego cieszymy i zarazem dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Zrobiliśmy w tym sezonie kawał dobrej roboty.

Po sobotniej porażce nie mieliście chwili zwątpienia w ostateczny sukces?To jest siatkówka i takiej chwili nie było. Wiedzieliśmy, że możemy tego dokonać i to nas bardzo mobilizowało. Dodatkowo ta porażka obudziła w nas złość sportową. Chcieliśmy tamten mecz zacząć bardzo spokojnie. Niestety „spaliśmy” na boisku i za chwilę rywale prowadzili 2:0. Staraliśmy się jeszcze walczyć, ale nie udało się. W tym meczu było już zupełnie inaczej. Zagraliśmy znakomite spotkanie i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że zdobyliśmy to mistrzostwo dla klubu oraz dla wspaniałych kibiców.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

– Tak, to prawda. Będziemy świętować nasz sukces, a potem odpoczywać w domu, z rodziną.

Wiele mówiło się, że możesz opuścić klub po tym sezonie. Rozwiejesz wątpliwości?

– Zostaję w Resovii na następny sezon. Dobrze się tutaj czuję. Wszystko jest dogadane i w ciągu najbliższych dni podpiszę nowy kontrakt.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved