Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mistrzowie pozostaną w Rzeszowie? Resovia bez rewolucji

Mistrzowie pozostaną w Rzeszowie? Resovia bez rewolucji

fot. archiwum

Jeszcze przed zakończeniem walki o złoto swoje odejście z Resovii ogłosił Gyorgy Grozer, który przenosi się do Rosji. Wiele wskazuje na to, że będzie to jednak jedyny powód do zmartwień dla kibiców klubu z Podkarpacia.

Włodarze rzeszowskiego klubu dokładają wszelkich starań, by na Podpromiu pozostał skład, który pozwolił na zdetronizowanie Skry Bełchatów. Bajecznej oferty dla Gyorgy’a Grozera nie udało się przebić, ale według „Przeglądu Sportowego” rozmowy z pozostałymi zawodnikami przebiegają po myśli kibiców z Podkarpacia. Jest bowiem bardzo prawdopodobne, że mistrzowska szóstka zostanie uszczuplona tylko i wyłącznie o atakującego reprezentacji Niemiec.

– Stosujemy metodę małych kroków. Powoli idziemy do przodu. Zbieramy budżet. Jesteśmy blisko tego, by zatrzymać ogromną część zawodników – zapewnia na łamach dziennika wiceprezes klubu Bartosz Górski. Włodarze klubu myślą bowiem nie tylko o walce w PlusLidze, ale na sukcesy na europejskich parkietach. – Szkoda, że odchodzi Georg Grozer, ale nie będzie rewolucji w składzie. Większość zawodników zostaje, ale będziemy potrzebować wzmocnień – przyznał zaś na łamach podkarpackich „Nowin” trener rzeszowskiej drużyny, Andrzej Kowal.

Pewny pozostania na Podkarpaciu jest Olieg Achrem. – Dobrze się tutaj czuję. Wszystko jest dogadane i w ciągu najbliższych dni podpiszę nowy kontrakt – przyznał po zakończeniu finałowej rywalizacji. Bliscy podjęcia podobnych decyzji są Krzysztof Ignaczak i Paul Lotman. O ewentualnym odejściu libero Resovii mówiło się jeszcze przed meczami o złoto. Teraz taki scenariusz jest znacznie mniej prawdopodobny, bowiem według „Przeglądu Sportowego” Ignaczak jest bliski pozostania w klubie nowych mistrzów Polski.źródło: Dziennik Nowiny, inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved