Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zamieszanie wokół Patrycji Polak. Siatkarka wydała oświadczenie

Zamieszanie wokół Patrycji Polak. Siatkarka wydała oświadczenie

fot. archiwum

Kilka dni temu informowaliśmy, że po Kim Staelens, kolejną siatkarką, która zasili w przyszłym sezonie ekipę Impelu Gwardia Wrocław, będzie Patrycja Polak. Tymczasem przyjmująca Pałacu Bydgoszcz dementuje te doniesienia, klub odpowiada...

Po zakończonym sezonie wrocławscy działacze bardzo szybko wzięli się do pracy i jeszcze przed Wielkanocą pochwalili się pierwszym głośnym transferem. Do klubu ze stolicy Dolnego Śląska przeszła utytułowana Holenderka, Kim Staelens. W tym tygodniu 5. drużyna PlusLigi poinformowała o kolejnych zawodniczkach. Zespół Rafała Błaszczyka poza wicemistrzynią Europy z 2009 r. wzmocnił się o Patrycję Polak z Pałacu Bydgoszcz oraz Katarzynę Konieczną z Atomu Trefl Sopot. Wygląda na to, że w pierwszym przypadku władze klubu nieco pospieszyły się z tą informacją, bowiem Patrycję Polak do końca maja 2012 r. obowiązuje kontrakt z zespołem z Bydgoszczy. – Do dnia 31 maja 2012 r. jestem zawodniczką Klubu Sportowego „Pałac" Bydgoszcz i jestem gotowa wypełniać wszelkie obowiązki wobec klubu i sponsorów wskazane w umowie zawartej z klubem – czytamy na oficjalnej stronie Pałacu Bydgoszczy. – Na dzień dzisiejszy nie został zawarty żaden kontrakt pomiędzy mną a klubem Impel Gwardia Wrocław. Nigdy nie udzielałam żadnych wywiadów czy też komentarzy w tym zakresie. Nie odpowiadam również za treść informacji udostępnionych mediom przez Impel Gwardia Wrocław – dodaje Patrycja Polak.

O komentarz do sprawy poprosiliśmy władze klubu. – W sprawie Patrycji Polak stanowisko Impel Volleyball S.A. jest zawarte w artykule z Gazety Wrocławskiej z dnia 16 kwietnia 2012 r. pt. "Patrycja Polak w Impelu". W związku z tym klub nie udzieli dodatkowego komentarza w tej sprawie – wyjaśnił Dariusz Gintowt, menedżer Impel Gwardia Wrocław.

źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved