Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kapitanowie i trenerzy po meczu w Bydgoszczy

Kapitanowie i trenerzy po meczu w Bydgoszczy

fot. archiwum

- Trochę zeszło z nas powietrze po przegranym meczu finałowym z AZS Częstochowa, dlatego oba pojedynki z Delectą nie miały takiej bomby emocjonalnej jak poprzednie potyczki - mówił po meczu w Bydgoszczy trener AZS Politechniki, Radosław Panas.

Na konferencji prasowej powiedzieli:

Marcin Nowak (AZS Politechnika Warszawska): – Moim zdaniem w PlusLidze nie powinno się rozgrywać spotkań o piąte miejsce, a wyznaczać lokaty na podstawie sezonu zasadniczego. W tym sezonie Delecta była dla nas za silna, bowiem nie wygraliśmy z nimi żadnego spotkania na cztery rozegrane mecze.

Wojciech Jurkiewicz (Delecta Bydgoszcz): – Wykonaliśmy mały krok w kierunku zajęcia piątego miejsca. Taka rywalizacja nigdy nie jest łatwa, jeśli gramy do dwóch zwycięstw. Wynik może jest trochę mylący, w każdym z setów był wyrównany pojedynek. Bardziej obawiamy się Tytanu AZS, który jest na fali po zwycięstwie w Pucharze CEV.Radosław Panas (AZS Politechnika Warszawska): – Trochę zeszło z nas powietrze po przegranym meczu finałowym z AZS Częstochowa, dlatego oba pojedynki z Delectą nie miały takiej bomby emocjonalnej jak poprzednie potyczki. W porównaniu do minionego sezonu, tym razem to zamienimy się z gospodarzami miejscami, rok temu to my mogliśmy cieszyć się z piątej pozycji. Oby w przyszłości Delecta powtórzyła nasz sukces.

Piotr Makowski (Delecta Bydgoszcz): – Obie drużyny popełniły dużo błędów. Nie wiem, z czego wynikała taka postawa mojego zespołu. Przyczyną mogły być krótkie święta, szybko chcieliśmy przygotować się do najważniejszych spotkań w tym sezonie. Teraz czekamy, kto będzie naszym rywalem.

źródło: Sport24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved