Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rosjanie wykupią zawodników Skry Bełchatów?

Rosjanie wykupią zawodników Skry Bełchatów?

fot. archiwum

PlusLiga staje się ciekawsza, bo trafiają do niej coraz lepsi siatkarze. Wkrótce jednak sytuacja może się odwrócić, bo bajecznie bogate kluby z Rosji stać na to, by wykupywać gwiazdy światowego formatu. Na celowniku znalazł się między innymi Bartosz Kurek.

Spokojnie, na razie zbyt wcześnie na konkrety, bo przed nami dopiero półfinały PlusLigi i zawodnicy nie skupiają się na umowach, a walce o medale – tłumaczy menedżer Ryszard Bosek na łamach Przeglądu Sportowego, który przyznaje, że Rosjanie już szykują kolejne transferowe hity.

Nie tak dawno Zenit Kazań wykupił z Trentino Volley Osmany Juantorenę. Teraz może dojść do równie spektakularnej zmiany barw, bo rośnie zainteresowanie wokół Bartosza Kurka. Przyjmujący reprezentacji Polski ma w umowie klauzulę, pozwalającą mu odejść do zagranicznego klubu. Podobno najbardziej zdeterminowany w sprawie pozyskania siatkarza Skry jest triumfator Pucharu CEV, Dynamo Moskwa.

Taka sytuacja dotyczy również Michała Winiarskiego oraz kilku innych zawodników drużyny z Bełchatowa, którym kończą się wkrótce umowy.źródło: onet.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved