Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Magazyn Siatkarski: Skra znów mistrzem?

Magazyn Siatkarski: Skra znów mistrzem?

fot. archiwum

- 80 proc. szans daję Skrze, tylko 20 Jastrzębskiemu Węglowi. Zresztą nie sądzą, by jakakolwiek niespodzianka mogła się zdarzyć - mówi w Magazynie Siatkarskim Jakub Bednaruk. Wojciech Drzyzga ma nadzieje na emocje.

Co z tego, że w rundzie zasadniczej nawet moja Politechnika urywała im punkty, skoro kiedy trzeba wychodzą i jakby mówili: sorry panowie, ale nie jesteście w stanie z nami wygrać – zapowiada środowy półfinał PlusLigi Jakub Bednaruk, były rozgrywający obu klubów.

A ja mam nadzieję, że będą emocje, bo potencjał Jastrzębia nie jest wcale mały – dodaje Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl. W drugiej parze ZAKSA zmierzy się z Resovią. – Nie mam zielonego pojęcia, co tutaj może się zdarzyć – uważa Bednaruk. – W skrócie Resovia to siła, ZAKSA to technika, spryt i kalkulacja. Idealnie do tej gry pasuje Paweł Zagumny, który w swojej doskonałości jest wręcz perfidny – uważa Drzyzga. Bednaruk wspomina też tegoroczne europejskie puchary i uważa, że sędziowie okradli Politechnikę z Pucharu Challenge.

Skra znów mistrzem? 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved