Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Budowlani Łódź konstruują budżet i szukają wzmocnień

Budowlani Łódź konstruują budżet i szukają wzmocnień

fot. archiwum

Siatkarki Budowlanych nie mają jednak jeszcze sponsora strategicznego. Marcin Chudzik, menedżer i prezes spółki Budowlanych, przebywał we Włoszech i prowadził rozmowy z jednym z potężnych koncernów włoskich, obecnym również na polskim rynku.

Rozmowy są bardzo zaawansowane, ale ostateczne decyzje zapadną dopiero w czerwcu – mówi Marcin Chudzik.We Włoszech spotkałem się też z menedżerami i obejrzałem mecz Bergamo – Villa Cortese. Szukamy markowych zawodniczek do zespołu na nowy sezon, zwłaszcza na pozycje rozgrywającej i przyjmującej – mówi prezes.

Kandydatkami do gry w Budowlanych są m.in. rozgrywające Izabela Bełcik, reprezentantka Polski z Atomu Trefl Sopot i Włoszka Valentina Serena z Foppapedretti Bergamo.

Jeden z czterech sponsorów głównych, który jest z Budowlanymi od początku, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot przedłużył we wtorek umowę z klubem na następny sezon. – Mam nadzieję, że minione rozgrywki szybko pójdą w zapomnienie, a w nowych nasza drużyna powalczy o miejsce na podium – powiedział współwłaściciel firmy Artur Grot.Plan minimum to czwarte miejsce.Cieszę się, że nadal będziemy współpracować i że kwota, którą wesprze nas firma Grot, będzie wyższa niż dotychczas – dodał Marcin Chudzik. – Nasz budżet na sezon 2012/2013 jest już skonstruowany w 70 procentach. Grot jest naszym głównym partnerem obok Mostów i SNS Trading, a ważne miejsce w naszym budżecie ma pomoc Urzędu Miasta Łodzi i kwota 800 tysięcy złotych.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved