Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ambitne plany wrocławskiego Impelu, dawniejszej Gwardii

Ambitne plany wrocławskiego Impelu, dawniejszej Gwardii

fot. archiwum

- Przed sezonem kontuzji doznało kilka zawodniczek z podstawowego składu i nasze plany się zmieniały. Miejsce w czołowej czwórce oddalało się niemal z każdym meczem. To 5. miejsce należy uznać za spory sukces - mówi prezes Impel Gwardii, Jacek Grabowski.

Rozgrywki PlusLigi Kobiet są już dziś na takim poziomie, że trzeba sięgać po najlepsze zawodniczki Europy, by w tej lidze się liczyć. Stąd też nasza szybka decyzja dotycząca pozycji rozgrywającej, która jest pozycją kluczową – mówi prezes Impel Gwardii Wrocław, Jacek Grabowski.Chcieliśmy ten temat jak najszybciej zamknąć i wybór padł na Kim Staelens. Jest to też sygnał dla innych zawodniczek, że będą miały oparcie w takiej rozgrywającej.

W przyszłym sezonie z nazwy zespołu zniknie człon "Gwardia". – Ta nazwa zawsze będzie w moim sercu. Jestem jednak w stanie poświęcić tę nazwę, żeby ten zespół grał w końcu o wyższe cele, o medale – mówi Katarzyna Mroczkowska.Dla wrocławskich kibiców przez najbliższe lata i tak ten klub będzie kojarzony z Gwardią, pomimo tego, że tej nazwy nie będzie.źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved