Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rafał Legień: Nie spuszczamy głów

Rafał Legień: Nie spuszczamy głów

fot. archiwum

Przed wyjazdem do Nysy Rafał Legień, trener będzińskich siatkarzy, zapowiedział, że on i jego siatkarze chcą rozegrać tam dwa dobre mecze. Niestety, oba spotkania zakończyły się porażkami MKS-u MOS Będzin.

Rywale w pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze, szczególnie zagrywką. Odrzucili nas od siatki, przez co mieliśmy problemy ze skutecznym rozegraniem akcji. Był to bardzo ciężki mecz, w którym popełnialiśmy sporo błędów, więc Nysa wygrała zasłużenie, natomiast w niedzielę walczyliśmy jak równym z równym, co pokazują wyniki poszczególnych setów. Gdybyśmy skończyli dwie czy trzy kontry, to wynik mógłby być zupełnie inny. Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i nie mamy czego się wstydzić – ocenił Rafał Legień.

Teraz przed będzińskim MKS-em bardzo trudne zadanie, polegające na odniesieniu dwóch wygranych przed własną publicznością i powrocie do Nysy na decydujące, piąte spotkanie. – Sobota będzie kluczowa, bo jeżeli wygramy, to w niedzielę powinno nam się grać łatwiej, z kolei jeśli przegramy, to AZS awansuje do finału, a my zagramy o trzecie miejsce – analizował trener. – W tym sezonie wygraliśmy z Nysą dwa razy na własnym parkiecie, więc nie spuszczamy głów. Poza tym są to play-offy i w nich wszystko może się zdarzyć – zakończył Rafał Legień.

Trzeci mecz odbędzie się w Będzinie, 14 kwietnia o godzinie 17.00. Potencjalne czwarte spotkanie zostanie rozegrane dzień później, o godzinie 11.00.źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved