Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki: Czas podsumowań, czas pierwszych decyzji

Ślepsk Suwałki: Czas podsumowań, czas pierwszych decyzji

fot. archiwum

Po zakończonym sezonie 2011/2012 nikt nie jest usatysfakcjonowany z wyniku osiągniętego przez drużynę Ślepska. Suwalczanie mieli walczyć o najwyższe lokaty, tymczasem ligowy byt zapewnili sobie wygrywając mecze z Wandą Kraków.

– To były nerwy i wstyd – podsumowuje końcowy wynik Michał Wiszniewski, prezes Ślepska. – Mamy dwa miesiące, by przygotować się kadrowo, organizacyjnie, a przede wszystkim finansowo do nowego sezonu. Nie chcemy powtórki z rozrywki – deklaruje.

– Na razie nie zastanawiam się nad tym, kogo zatrzymać w drużynie, a z kogo zrezygnować – mówi Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska. – Myślę o sobie. Mam 35 lat, a przez ostatnich 20 non stop żyję siatkówką. Nie wiem, czy nie odpocząć – zdradza trener suwalskiego zespołu, który nie jest pewny, czy nadal pozostanie w Ślepsku.

Dobra współpraca z władzami miasta, jak i regionu znalazła oddźwięk w wypowiedzi sternika Ślepska. – Z władzami Suwałk współpracuje się nam super – zapewnia Wiszniewski. – Liczyliśmy jednak na większe wsparcie tutejszych firm. Od przenosin z Augustowa minęły już trzy lata, a wciąż czujemy jakiś opór, jesteśmy traktowani jak intruzi. To nie fair – narzeka prezes klubu z Suwalszczyzny. Mniejsza kwota w budżecie w porównaniu z sezonem 2010/2011 przyczyniła się do słabszej gry drużyny z Augustowa. – Teraz nie mieliśmy nawet tych 800 tys. i z tamtego zespołu zostało tylko trzech zawodników – ubolewa prezes. – Z dziewięciu nowych, aż sześciu to 19-20-letni chłopcy, którzy nie mieli do czynienia z seniorską siatkówką, i to na takim poziomie. W efekcie znowu walczyliśmy o utrzymanie – dodaje.Cały artykuł w: kurierze porannym.pl

źródło: inf. własna, poranny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved