Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marta Siwka: Nikt niczego nie odda za darmo

Marta Siwka: Nikt niczego nie odda za darmo

fot. archiwum

W I lidze kobiet na placu boju pozostały już tylko dwa zespoły. W wielkim finale legionowianki zmierzą się z zespołem Piecobiogazu Murowana Goślina. - To będzie ciężka walka o każdy punkt i nikt niczego nie odda za darmo - zapowiada Marta Siwka, libero Siódemki.

Przed wami operacja „Murowana Goślina”. Jak przygotowywałyście się do meczów finałowych I ligi kobiet?

Marta Siwka:Do meczów finałowych przygotowujemy się od zeszłego sezonu. W tej chwili obok taktyki pracujemy również nad koncentracją, dokładnością i eliminacją błędów własnych, które niestety są wpisane w tę dyscyplinę sportu. Na treningach dajemy z siebie wszystko i to chcemy przełożyć na finałowe mecze.

Wygodniejszym rywalem w finale byłyby goślinianki czy policzanki?Policzanek już nie ma w tej rywalizacji i przyszło nam grać z Piecobiogazem Murowana Goślina. Jak widać, tak miało być! Aczkolwiek obojętnie z kim byśmy miały grać – podejście do sprawy by się nie zmieniło.

Fakt, że „Piecyki” grały w półfinale pięć spotkań stawia was w lepszej sytuacji?

Jest to jakaś przewaga, ale to już jest ścisły finał i myślę, że każdy zapomina o jakimkolwiek zmęczeniu…

W trakcie sezonu zmagałyście się nie tylko z przeciwnikiem, ale i z problemami zdrowotnymi. Czy przed meczami finałowymi zdrowie dopisuje?

Jak wszędzie są drobne urazy, ale na szczęście nie mają one wpływu na naszą dyspozycję.

W Krakowie mieliśmy okazję zobaczyć dwa oblicza legionowianek. W piątek i sobotę również będziecie chciały zafundować taką dawkę emocji, czy też Arena Legionowo dalej zostanie niezdobyta?

Mecze w Krakowie już były i jak mówiłam wcześniej – za ciężko pracujemy na to, by w końcówce pozwalać sobie na takie chwile słabości. Oczywiste jest to, że chcemy wygrać dwa mecze u siebie, przy własnej publiczności, a później w Murowanej, ale ja nie chciałabym zapeszać… To będzie ciężka walka o każdy punkt i nikt niczego nie odda za darmo.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved