Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Jaszewska: Będziemy walczyć o piąte miejsce

Katarzyna Jaszewska: Będziemy walczyć o piąte miejsce

fot. archiwum

W dzisiejszym pojedynku między PTPS Piła a Impel Gwardią Wrocław lepsze okazały się siatkarki z drużyny gości. Dzisiejsze zwycięstwo 3:0 daje wrocławiankom realne szanse na zajęcie piątego miejsca i występów w europejskich pucharach.

Drugie spotkanie w rywalizacji III rundy play-off było znakomite w wykonaniu siatkarek Impel Gwardii. Rewelacyjna gra blokiem, zagrywką i konsekwencja pozwoliły podopiecznym Rafała Błaszczyka pokonać pilski PTPS. – Dziś na pewno zafunkcjonował blok. Myślę, że zagrałyśmy bardzo dobrze zagrywką, dobrze taktycznie. Zagrywka była dosyć agresywna, było bardzo dużo zepsutych serwisów, ale tak jest zawsze, jeżeli jest podjęte ryzyko w tym elemencie. To przyniosło rezultaty. Grałyśmy dziś bardzo równo, jeżeli chodzi o zespół. Każda dziewczyna przyczyniła się do tego zwycięstwa, każda dała z siebie wszystko, bo tak jak już kiedyś mówiłam – będziemy walczyć o to piąte miejsce, bo bardzo nam na tym zależy – mówiła po meczu Katarzyna Jaszewska, zdobywczyni nagrody MVP.

Zwycięstwo z drużyną z Piły ciągle daje siatkarkom z Dolnego Śląska realne szanse na dalsze występy w Pucharze Challenge, bowiem stan rywalizacji wynosi 1:1, a jutrzejsze spotkanie zadecyduje o wszystkim. – Po to tutaj wygrałyśmy 3:0, żeby jutro tanio skóry nie sprzedać i wygrać ten mecz. Będziemy walczyć. Dzisiaj zrealizowałyśmy połowę planu, mam nadzieję, że go jutro dokończymy i zdobędziemy piątą lokatę – przekonywała Jaszewska.

Początek jutrzejszego, decydującego spotkania o godzinie 18:00 w hali przy ul. Żeromskiego.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved