Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Kadziewicz wrócił do Włoch

Łukasz Kadziewicz wrócił do Włoch

fot. archiwum

Po czterech latach przerwy polski środkowy Łukasz Kadziewicz powraca do słonecznej Italii. Kadziewicz, podobnie jak przed czterema laty w Sparklingu Mediolan, tak i teraz w Casa Modena zagra razem ze „złotym dzieckiem włoskiej siatkówki", Matteo Martino.

Łukasz Kadziewicz po rozwiązaniu umowy z AZS UWM Olsztyn nie szukał długo nowego pracodawcy i już wczoraj podpisał kontrakt z drużyną prowadzoną przez Daniele Bagnoliego, a więc Casa Modena. Polak już jutro przywdzieje koszulkę gialloblu z numerem 6 i pojawi się w meczowej dwunastce na wyjazdowe spotkanie z Tonno Callipo Vibo Valentia, którego początek o godzinie 18.

Polski zawodnik ma być „receptą” na problemy, z jakimi boryka się Daniele Bagnoli na środku siatki. Utytułowany szkoleniowiec najpierw bowiem nie mógł skorzystać z Wiktora Josifowa – Bułgar skarżył się na problemy z mięśniami brzucha, a teraz ze składu „wypadł” Marco Piscopo, również narzekający na uraz mięśni. W związku z kontuzją Włoch wraz z drużyną nie pojedzie do Valentii, a jego miejsce zajmie nie kto inny jak Kadziewicz, który związał się z klubem do końca tego sezonu.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved