Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Brojek: Musimy wyjść na mecz, jakbyśmy grały o wszystko

Katarzyna Brojek: Musimy wyjść na mecz, jakbyśmy grały o wszystko

fot. archiwum

- Chyba tracimy koncentrację w tych drugich setach albo wydaje nam się, że pójdzie tak łatwo do końca. Na szczęście w kolejnych partiach udaje nam się powrócić do swojej gry i pokazać, że to my dyktujemy warunki - mówi Katarzyna Brojek z AZS KSZO Ostrowiec Św.

Siatkarki AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrały dwa pierwsze spotkania z Gaudią Trzebnica. Stawką rywalizacji jest utrzymanie w gronie pierwszoligowców. Najlepiej punktującą zawodniczką AZS KSZO w tych spotkaniach była Katarzyna Brojek.Przede wszystkim było to możliwe dzięki bardzo dobrym radom ze strony trenera Daszkiewicza, który znakomicie podpowiadał z ławki co robić. Starałam się wykonywać to, co mówi trener i chyba mi to wyszło, bo faktycznie po drugiej stronie dziewczyny ganiały za piłką, ale nie bardzo mogły ją podbić. Sama jestem w szoku, że ta kiwka palcami była tak skuteczna – mówi zawodniczkach na łamach Echa Dnia.

Ten niedzielny mecz był dużo cięższy od sobotniego, kosztował nas więcej wysiłku, więc i wygrana dużo lepiej smakowała. Ale nikt już tych dwóch spotkań nie rozpamiętuje. Od początku tygodnia rozpoczęłyśmy ostrą pracę, by w Trzebnicy jak najszybciej wywalczyć to trzecie, upragnione zwycięstwo. Musimy wyjść na mecz, jakbyśmy grały o wszystko. Chcemy jak najszybciej wrócić do domów, zadowolone z wykonanej pracy – twierdzi Katarzyna Brojek i nie ukrywa, że najważniejszym zadaniem dla niej i zespołu jest zapewnienie sobie utrzymania w I lidze kobiet.

Rozmawiał Rafał Soboń – więcej w serwisie echodnia.euźródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved