Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Pekpolu niedowierzanie po porażkach z lubinianami

W Pekpolu niedowierzanie po porażkach z lubinianami

fot. archiwum

- Zrobimy, co się jeszcze da, ale zdaję sobie sprawę z tego, że będzie bardzo trudno wygrać na terenie rywala w meczach wyjazdowych - podkreśla trener Pekpolu Ostrołęka, Andrzej Dudziec. - Aż niemożliwe, że oba mecze przegraliśmy... - mówi.

Szkoleniowiec Pekpolu podkreślał jednocześnie, że nie miał zbyt dużego pola manewru przy ustalaniu wyjściowego składu. – Miałem małe pole manewru. Kontuzja Artura Jacyszyna – w efekcie szansę dostał Grzegorz Białek. Czarek Stanisławajtys się nie sprawdził, chociaż dostawał już kilka razy swoją szansę – mówi szkoleniowiec Pekpolu. – Nie mam zarówno pretensji do niego, jak i Tomka Ruteckiego, bo to zawodnicy jeszcze bardzo młodzi i nieograni.

Kibice patrzą z boku i nie wiedzą, co się dzieje…, a Artur Żyliński od trzech tygodni na treningach nie wykonał ataku z drugiej linii, bo planowany był na przyjęcie – mówił były już kapitan Pekpolu, Paweł Pietkiewicz. We wtorkowy wieczór zarząd klubu wydał oświadczenie, w którym poinformował o wypowiedzeniu umowy zawodnikowi. – Nie wypada mi komentować pewnych decyzji, bo od tego nie jestem. Wydaje mi się jednak, że jeśli wystawiający przez trzy tygodnie nie wystawia do konkretnego zawodnika, to potem może to tak wyglądać – dodawał Pietkiewicz.

Kolejne spotkania z Cuprum Mundo Lubin w sobotę, 24 marca i niedzielę, 25 marca na wyjeździe. Jak Pekpol przepracuje ten czas? – Zwrócimy uwagę przede wszystkim na zagrywkę i blok, ale jednocześnie dam chłopakom trochę czasu na odpoczynek. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby dobrze wypaść w tych wyjazdowych meczach i spróbować jeszcze to wygrać – mówi trener Andrzej Dudziec. Musimy pojechać teraz do Lubina i dwa razy wygrać, ale myślę, że zwycięstwa są tak samo możliwe jak u nas – podkreśla Paweł Pietkiewicz. – Wcale nie graliśmy dzisiaj źle, a teraz możemy zadać sobie pytanie: na ile możemy zagrać lepiej i w jakich konfiguracjach.Więcej w Tygodniku Ostrołęckim

źródło: Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved