Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Daniel Pliński: W szatni lały się łzy

Daniel Pliński: W szatni lały się łzy

fot. archiwum

- Popełniliśmy więcej błędów i pretensje możemy mieć do siebie. Nie wiadomo, czy wygralibyśmy, gdyby arbitrzy się nie pomylili. Byłoby 16:16 i Zenit mógł potem okazać się lepszy - mówi po porażce w finale LM środkowy Skry Bełchatów, Daniel Pliński.

Finałowe starcie Ligi Mistrzów pomiędzy Skrą Bełchatów a Zenitem Kazań z pewnością przejdzie do historii siatkówki, bowiem spotkanie zakończyło się sędziowskim błędem, przez który podopieczni Jacka Nawrockiego zeszli z parkietu pokonani. Jednak Daniel Pliński uważa, że Skra nie przegrała z powodu pomyłki arbitra, a przez zbyt dużą liczbę własnych błędów w końcówkach decydujących setów. – Popełniliśmy więcej błędów i pretensje możemy mieć do siebie. Nie wiadomo, czy wygralibyśmy, gdyby arbitrzy się nie pomylili. Byłoby 16:16 i Zenit mógł potem okazać się lepszy – mówi środkowy bełchatowskiego zespołu.

Minimalna porażka sprawiła, że siatkarze Skry długo przeżywali to, co wydarzyło się w niedzielny wieczór. – Do czwartej nad ranem nie zmrużyłem oka. Cały czas przeżywałem te piłki z końcówek. Nadal to robię. Trudno będzie się pozbierać. Trudno nawet było wstać. W szatni po spotkaniu lały się łzy i leciały straszne przekleństwa – opowiada na łamach Przeglądu Sportowego środkowy mistrza Polski, który jednocześnie przyznaje, że gładka porażka aż tak bardzo nie bolałaby jego zespołu. – Wiedzielibyśmy, że dostaliśmy w łeb i tyle. Pierwszą partię spartoliliśmy i dalej aż tak źle nie mogliśmy grać. Później było dużo lepiej.

Zenit jest „przekleństwem” podopiecznych Jacka Nawrockiego. W niedzielę drużyna z Kazania po raz kolejny zamknęła bełchatowianom drogę do wielkiego sukcesu. – Przegraliśmy z nimi w Łodzi trzy razy po 2:3! Kolejny raz zdecydowały pojedyncze akcje – kończy Pliński.źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved