Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomasz Drzyzga asystentem Sebastiana Świderskiego

Tomasz Drzyzga asystentem Sebastiana Świderskiego

fot. archiwum

Przed tygodniem z obozu kieleckiego Farta napłynęły informacje o zmianie na stanowisku szkoleniowca zespołu. Dziś na oficjalnej konferencji prasowej został przedstawiony nowy członek sztabu szkoleniowego - asystent trenera, Tomasz Drzyzga.

Tomasz Drzyzga ma 27 lat. Jest zawodnikiem Farta od kilku sezonów. Wywalczył z drużyną awans do PlusLigi. Jest synem byłego znakomitego siatkarza, a obecnie komentatora siatkówki Wojciecha Drzyzgi, a także starszym bratem aktualnego reprezentanta Polski – Fabiana Drzyzgi. – Tomek ma pomóc ze względu na to, że dobrze zna sytuację w klubie, wszystkich zawodników. Będzie łatwiej pracować – zapowiedział Michał Szczukiewicz, dyrektor sportowy Farta.

Tomasz Drzyzga zapytany o swoją nową funkcję w Farcie, powiedział: – To dla mnie ogromna szansa, tym bardziej że widzę swoją przyszłość w kierunku menadżerskim lub trenerskim. A jeśli mam możliwość zaczynać z kimś takim jak Sebastian, to byłbym głupi, gdybym nie skorzystał z propozycji. Oczywiście nie znaczy to, że kończę zawodniczą karierę.

Drużynę Farta Kielce pod wodzą nowego trenera oraz jego asystenta będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji już w środę, w pierwszej rundzie play-off, w meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Początek spotkania o godzinie 18.00. W rywalizacji do trzech zwycięstw ZAKSA prowadzi 2:0 po dwóch meczach w Kędzierzynie-Koźlu. Trener Świderski wierzy, że losy awansu do pierwszej czwórki PlusLigi nie są jeszcze przesądzone i wie jak pokonać drużynę, z którą był związany przez lata.źródło: fart.kielce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved