Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Maksim Michajłow: Skra była trudniejszym rywalem niż Trento

Maksim Michajłow: Skra była trudniejszym rywalem niż Trento

fot. archiwum

- To był bardzo ciężki mecz, znacznie trudniejszy od półfinałowego z Trentino - opowiada Maksim Michajłow. Rosyjski atakujący został nagrodzony dwoma indywidualnymi wyróżnieniami: dla najskuteczniejszego i najlepiej serwującego zawodnika turnieju.

Michajłow dostał wspaniały prezent na 24 urodziny, obchodzone 19 marca. – Byliśmy na to przygotowani, bo Skra to bardzo silny zespół, na dodatek wspomagany przez kibiców. To, że słabiej zagrała z Arkasem, mnie nie zdziwiło. Z takimi przeciwnikami zawsze gra się gorzej, bo trudno się zmobilizować. – Według Michajłowa wynik finału równie dobrze mógł być odwrotny. – Skra była bardzo bliska wygrania czwartego seta, ale dwa czasy wzięte przez naszego trenera nam pomogły. Mieliśmy także trochę szczęścia.

Michajłow jak zwykle imponował silnymi zagrywkami, po których jego drużyna kilkakrotnie odrabiała straty. Rosjanin sprawiał przy tym wrażenie, jakby w ogóle się nie denerwował. – Może to tak wygląda, ale na pewno odczuwam presję. Staram się jednak nie myśleć o odpowiedzialności, ale o tym, by jak najlepiej zaserwować. Nie ma w tym żadnego sekretu.

Michajłow zdobył w Atlas Arenie dwie nagrody indywidualne: dla najlepiej serwującego i najskuteczniejszego zawodnika.* więcej w Gazecie Wyborczej i w serwisie sport.pl

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved