Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Łukasz Żygadło: To była bitwa godna finału

Łukasz Żygadło: To była bitwa godna finału

fot. archiwum

- Jestem zdziwiony, że system challenge zabrania pokazywania powtórek po bloku - mówi Łukasz Żygadło, reprezentant Polski i siatkarz Trentino, z którym zajął trzecie miejsce w Final Four Ligi Mistrzów. - Przez chwilę byłem pewien, że Skra wygra ten mecz.

Żygadło był pod wrażeniem poziomu finałowego pojedynku między PGE Skrą a Zenitem Kazań. – To była bitwa godna finału – skomentował reprezentant Polski. – Jeden mały kroczek dzielił bełchatowian od zajęcia pierwszego miejsca w tym turnieju. Przede wszystkim bardzo dobrze przyjmowali. Paweł Zatorski zagrał według mnie fenomenalnie. Szczerze mówiąc, przez chwilę byłem pewien, że Skra wygra ten mecz – mówi Żygadło.

Reprezentant Polski ocenił także ostatnią akcję meczu, która wywołała mnóstwo kontrowersji. – Jestem zdziwiony, że system challenge nie obejmuje pokazywania powtórek po bloku. Nie chcę powiedzieć, że to jest skandal, ale po prostu dziwię się temu – mówił.

32-letni zawodnik przyznał, że bardzo miło będzie wspominał finał Ligi Mistrzów, który był rozgrywany w Łodzi. Za każdym razem, kiedy Radostin Stojczew wpuszczał Polaka na boisko, na trybunach wywoływało to euforię. – Dziękuję za to wszystkich fanom. To były piękne chwile, których nigdy nie zapomnę. Jestem szczęśliwy, że mogłem uczestniczyć w tak fantastycznym turnieju.*Więcej w Gazecie Wyborczej i na sport.pl

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved