Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Skra wyjdzie na swoje przy organizacji Final Four

fot. archiwum

Półtora miliona złotych wyłoży PGE Skra Bełchatów na Final Four Ligi Mistrzów w Łodzi. Ale nic nie straci. - Uda nam się to tylko dlatego, że za organizację Final Four zapłaciliśmy 50 tysięcy euro, zamiast wymaganych przez CEV 200 tysięcy - mówi prezes Konrad Piechocki.

Miguel Angel Falasca, Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Daniel Pliński, Marcin Możdżonek, Mariusz Wlazły i na libero Paweł Zatorski. Taką szóstkę po jednej stronie siatki ustawił podczas wczorajszego treningu szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów Jacek Nawrocki. A to oznacza, że w takim zestawieniu bełchatowianie prawdopodobnie rozpoczną w sobotę o godz. 14.30 półfinałowy mecz Ligi Mistrzów przeciwko Arkasowi Izmir.

Wczoraj PGE Skra zainaugurowała operację „Final Four Ligi Mistrzów”. Bełchatowianie zamieszkali w łódzkim Grand Hotelu, a po południu po raz pierwszy trenowali w Atlas Arenie. – Hala jest już świetnie przygotowana, a atmosfera na treningu była znakomita. W zajęcia włożyliśmy nie mniej serducha i zaangażowania niż w mecz. Forma nam dopisuje, humory też. Już nie możemy się doczekać pierwszego spotkania – mówi Daniel Pliński. Środkowy PGE Skry nie chce wypowiadać się na temat szans mistrzów Polski. Organizacyjnie wszystko zapięte jest na ostatni guzik, choć przygotowanie turnieju to duże przedsięwzięcie. PGE Skra musi zapłacić za pobyt czterech ekip i 12 osób funkcyjnych, przygotować Atlas Arenę i całe zaplecze. – Organizacja turnieju będzie kosztowała około 1,5 miliona złotych. Na szczęście ze sprzedaży biletów i dzięki wsparciu sponsorów oraz miast Bełchatowa i Łodzi wyjdziemy na zero. Uda nam się to tylko dlatego, że za organizację Final Four zapłaciliśmy 50 tysięcy euro, zamiast wymaganych przez CEV 200 tysięcy – mówi prezes PGE Skry Konrad Piechocki.

Więcej przeczytasz w czwartkowym „Przeglądzie Sportowym”.źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved