Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ciesielska rozwiązała kontrakt z Jadarem

Ciesielska rozwiązała kontrakt z Jadarem

fot. archiwum

Katarzyna Ciesielska jest pierwszą zawodniczką  Jadaru AZS Politechniki Radom, która nie trenuje już z zespołem w okresie posezonowego roztrenowania. - To prawda, rozwiązaliśmy z Kasią kontrakt za porozumieniem stron - mówi Robert Grzanka.

Po zakończeniu rozgrywek, w których radomianki zajęły szóste miejsce na zapleczu ekstraklasy i tygodniowej przerwie od treningów drużyna Jacka Skroka wznowiła zajęcia. Jednak treningi są nieco luźniejsze, bo akademiczki nie mają już w tym sezonie meczów o stawkę. Tymczasem z prośbą o rozwiązanie obowiązującej umowy zwróciła się do władz klubu podstawowa rozgrywająca zespołu.

– Kasia sama poprosiła o takie rozwiązanie, bo chciała wyjechać. Zgodziliśmy się, ale w takim przypadku nie mogliśmy brać odpowiedzialności za ewentualne kontuzje. Dlatego, by zgodzić się na jej wyjazd, musieliśmy rozwiązać kontrakt. To, że teraz nie trenuje z drużyną, nie oznacza, że na dobre pożegnała się z klubem. Być może po jej powrocie do Polski podpiszemy nową umowę, ale to melodia przyszłości – mówi dyrektor klubu, Robert Grzanka.

* Więcej na stronach Gazety Wyborczejźródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved