Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pszczynianki grały z Sokołem, teraz sprawdzi je Silesia

Pszczynianki grały z Sokołem, teraz sprawdzi je Silesia

fot. archiwum

Czeski Sokół Frydek Mistek sprawdził formę podopiecznych Dariusza Parkitnego przed kolejnym etapem rozgrywek I ligi kobiet. W tym tygodniu pszczynianki mają zaplanowane jeszcze dwa sparingi z Silesią Volley I Mysłowice/Chorzów.

Wyjazd na piątkowy mecz nie był udany. Porażka z 7. drużyną czeskiej Ekstraligi w meczu towarzyskim wstydu nikomu nie przynosi, ale kto wie jakby potoczyła się rywalizacja, gdyby udało się przyjechać wcześniej na mecz. Późny przyjazd pszczynianek na halę spowodował krótszą rozgrzewkę i ostatecznie szybką porażkę w dwóch pierwszych setach. Trener Dariusz Parkitny miał do dyspozycji wszystkie zawodniczki prócz przygotowujących się do półfinału mistrzostw Polski juniorek: Doroty Kubiczek i Sandry Osuchowskiej.

W tym tygodniu PLKS w ramach przygotowań do fazy play-out, w której zagra ze Spartą Warszawa, ma zaplanowane jeszcze dwa mecze z sąsiadem zza miedzy – z Silesią Volley I Mysłowice/Chorzów. Podopieczne Sebastiana Michalaka po tygodniowym urlopie wczoraj rozpoczęły okres roztrenowania po zakończonym sezonie. Przypomnijmy, że mysłowicko-chorzowska drużyna ukończyła rozgrywki I ligi kobiet na 5. miejscu.

źródło: inf. własna, plkspszczyna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved