Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Kacprzak: Mecze o „pietruszkę” też są ważne

Kamil Kacprzak: Mecze o „pietruszkę” też są ważne

fot. archiwum

Stalowcy ostatnie spotkanie rundy zasadniczej potraktowali na poważnie, mimo że był to mecz o przysłowiową "pietruszkę". Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. - Chcieliśmy pokazać kibicom, że takie mecze też są ważne - powiedział Kamil Kacprzak.

Ślepsk grał o życie. My natomiast chcieliśmy pokazać kibicom, że takie mecze „o nic" też są ważne, najtrudniejsze. Trzeba się dwa razy bardziej zmobilizować, co było widać po drugim secie. Ciężko się gra z przeciwnikiem, który robi wszystko, by odwrócić losy spotkania. Cieszy wygrana przed samymi play-offami, bo musimy być cały czas w cyklu meczowym i wydaje mi się, że to zwycięstwo to dobry prognostyk przed kolejną rundą – powiedział po meczu z suwalczanami przyjmujący nyskiej drużyny, Kamil Kacprzak.

Zagraliśmy ten mecz dla kibiców. Temu spotkaniu przyświecał jasny cel, wszyscy wiemy jaki. Dodatkowo Maciek Kęsicki na rozruchu miał jakiś problem z plecami, chcieliśmy po części zagrać również dla niego. Widać było, że zespół z Suwałk przyjechał walczyć o życie i dzisiaj naprawdę gryźli parkiet, walczyli, było to widać. Z naszej strony natomiast mogę powiedzieć, że ciężko się gra mecze, które nic nie zmieniają w tabeli, ta koncentracja jest inna. Chęć walki jest taka sama – wychodzi się po to, żeby wygrać. W podświadomości ta koncentracja jest trochę inna, myślę, że za tydzień to będzie wyglądało lepiej. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów, które nie powinny się zdarzyć – dodał Krzysztof Andrzejewski, libero lidera z Nysy.

* więcej w serwisie azsnysa.plźródło: azsnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved