Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bartosz Kurek: Chcemy wygrać ten turniej

Bartosz Kurek: Chcemy wygrać ten turniej

fot. archiwum

- Bardzo się cieszę, że przyszedł moment, w którym będziemy grać najważniejsze mecze sezonu - mówi siatkarz PGE Skry Bełchatów Bartosz Kurek. Przyjmujący tej drużyny nie ukrywa, że czeka już na Final Four Ligi Mistrzów.

Turniej z udziałem PGE Skry Bełchatów, Arkasu Izmir, Trentino Volley i Zenitu Kazań odbędzie się w sobotę i niedzielę w Atlas Arenie.

– Bardzo się cieszę, że już przyszedł ten moment sezonu, kiedy gra się te najprzyjemniejsze spotkania o najwyższą stawkę przy pełnej publiczności w Atlas Arenie. Mam nadzieję, że będzie bardzo gorąca atmosfera i zaprezentujemy się bardzo dobrze – mówił w wywiadzie dla Radia Skra Bartosz Kurek.

Zawodnik uważa, że mecze z Politechniką w ćwierćfinale PlusLigi były świetnym przetarciem przed Final Four.– Potraktowaliśmy te mecze bardzo serio, jako próbę przed Final Four. Myślę, że wyszło to bardzo dobrze. Widać po nas, że forma zwyżkuje i będzie dobrze – opowiadał siatkarz.

Radio SKRA zapytało Bartosza Kurka, czy udało się w trakcie meczów z Politechniką zapomnieć choć na chwilę o czekającym finale Ligi Mistrzów?

– Siedzi to gdzieś z tyłu głowy. To jeden z ważniejszych turniejów w naszym życiu, po raz kolejny mamy okazję grać o to wspaniałe trofeum, ale fajnie, że zostawiliśmy to gdzieś z boku i zagraliśmy „tu i teraz”.

Kto według bełchatowskiego przyjmującego jest faworytem Final Four Ligi Mistrzów?

– Faworytów jest czterech – odpowiada z uśmiechem Bartosz Kurek. – Nie mielibyśmy po co wybierać się do Łodzi, gdybyśmy nie mówili, że chcemy wygrać ten turniej – kończy rozmowę zawodnik.

* Wypowiedzi: Radio Skra

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved