Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Michał Szczytowicz nie jest już trenerem polskich kadrowiczek

Michał Szczytowicz nie jest już trenerem polskich kadrowiczek

fot. archiwum

Wydawało się, że Michał Szczytowicz wciąż będzie pracował z kadrowiczkami, które przygotowują się do nowego sezonu. Okazało się jednak, że trener nie poprowadzi ani par młodzieżowych, ani seniorskich, a z kadrą rozstał się na dobre.

Przypomnijmy, że Michał Szczytowicz od lat związany był z łódzkim ośrodkiem szkolenia plażowiczów. Przez jego warsztat przewinęły się dziesiątki zawodniczek, z którymi odnosił też duże sukcesy, w tym medale mistrzostw Polski, młodzieżowych mistrzostw świata czy Europy. Jest także mężem Magdaleny, siatkarki plażowej oraz trenerki.

Informacja mogła zszokować środowisko polskiej plażówki. – Tak, to prawda, na tę chwilę definitywnie rozstałem się z Łodzią – mówi w rozmowie z Beachvolleyball.pl Michał Szczytowicz.Na razie nie chciałbym jednak zdradzać szczegółów takiej decyzji. Na pewno opowiem jak to było, ale później. Co teraz planuję? Chciałbym zostać przy siatkówce, ale konkretów jeszcze nie znam.

To była decyzja trenera Szczytowicza – mówi Olga Syropiatko z wydziału siatkówki plażowej PZPS. – My na ten temat nie chcemy się wypowiadać.Autor: Maciej Nowocień

źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved