Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Siezieniewski: Mogliśmy przegrać przez swoją lekkomyślność

Paweł Siezieniewski: Mogliśmy przegrać przez swoją lekkomyślność

Spotkanie pomiędzy AZS-em Olsztyn i Treflem Gdańsk rozstrzygnął dopiero tie-break. - Trzeba przyznać, że sami jesteśmy sobie winni. Tak naprawdę mogliśmy przegrać, niech to będzie nauczka na przyszłość dla nas - po meczu mówił Paweł Siezieniewski.

Tomaso Totolo (trener Indykpolu AZS Olsztyn): – Gratuluję moim zawodnikom, ponieważ zachowali zimną krew po przegranym pierwszym secie, gdzie popełniliśmy dużą liczbę błędów. Mimo to wróciliśmy do gry, zachowaliśmy koncentrację. Szczególnie gratuluję naszemu kapitanowi Pawłowi Siezieniewskiemu, który w trudnych momentach był prawdziwą oporą dla tej drużyny, trzymał wszystkich razem. W rywalizacji jest 1:0, ale przed nami kolejne spotkania.

Dariusz Luks (trener Lotosu Trefl Gdańsk): – Gratulacje dla zespołu z Olsztyna. Nasza gra niestety faluje. Jesteśmy znad morza, więc może dlatego tydzień temu była bardzo dobra gra z AZS Politechniką Warszawską, gdzie popełniliśmy tylko 10 błędów w całym spotkaniu. W Olsztynie zagraliśmy dobrze pierwszego seta. Piąty set toczył się pod dyktando AZS. Gratulujemy zwycięstwa, ale wierzymy, że środowe spotkanie zakończy się naszym zwycięstwem.

Paweł Siezieniewski (kapitan Indykpolu AZS Olsztyn): – Cieszymy się ze zwycięstwa, które przyszło nam trudno zdobyć. Trzeba przyznać, że sami jesteśmy sobie winni. Tak naprawdę mogliśmy przegrać przez swoją lekkomyślność i głupotę. Niech to będzie nauczka na przyszłość dla nas. Tym razem się udało i cieszę się, że zespół wytrzymał i był w pełni skoncentrowany, i dał z siebie wszystko. Nie możemy tak robić, mając przeciwnika na widelcu myśleć, że to samo się wygra i popełniać serię głupich błędów. To nam nie przystoi. Byliśmy źli, ale udało się. Jesteśmy zadowoleni i o jedno zwycięstwo bliżej w walce o dziewiąte miejsce. Trzeba pamiętać, że wygraliśmy bitwę, a nie wojnę i spodziewamy się, że każdy mecz będzie tak wyglądał. Dzisiaj się cieszymy i będziemy szykować się na następny mecz.

Grzegorz Łomacz (kapitan Lotosu Trefl Gdańsk): – Jest nam bardzo przykro, że przegraliśmy ten mecz. Mieliśmy szansę wygrać, ale rywalizacja jeszcze się nie skończyła i zrobimy wszystko, żeby ją wygrać.

źródło: indykpolazs.pl