Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przemysław Michalczyk: W zwycięstwie pomógł nam sam Ślepsk

Przemysław Michalczyk: W zwycięstwie pomógł nam sam Ślepsk

fot. archiwum

Ślepsk Suwałki miał szansę na poprawę swojego miejsca w ligowej tabeli, w meczu z BBTS-em Bielsko-Biała wystarczył tak naprawdę punkt. - Szkoda tych punktów - powiedział po spotkaniu trener Ślepska, Adam Aleksandrowicz.

Przemysław Michalczyk (trener BBTS Bielsko-Biała): Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa na bardzo trudnym terenie. W mojej przygodzie z trenerką dwukrotnie dostałem tutaj baty i źle wspominałem Suwałki, chociaż mam tu dużo rodziny i tereny te są mi bliskie. Tym razem zagraliśmy bardzo skoncentrowani, zrealizowaliśmy wszystko to, co zakładaliśmy przed meczem. W odniesieniu zwycięstwa pomógł nam trochę sam Ślepsk.

Adam Aleksandrowicz (trener Ślepska Suwałki): Gratuluję zespołowi z Bielska spokoju, którego my niestety nie mamy, a przed nami jeszcze bardzo trudny mecz w Nysie. Jeśli chodzi o spotkanie z BBTS, to do końca walczyłem ze sobą jeśli chodzi o wyjściową szóstkę. Pierwsza myśl była taka, żeby zagrać szóstką, która na parkiecie pojawiła się w trzecim secie (z Szewczykiem na rozegraniu i Rohnką na przyjęciu – przyp. red.). Niestety, zrobiłem coś przeciwko sobie i teraz trochę żałuję. Widać, że szóstka, która zagrała w trzecim secie walczyła, że zależało jej na wyniku. Niestety, ten mecz potwierdził, że gramy dobrze jak wygrywamy, a jak dzieje się coś złego, szybko spuszczamy głowy i popełniamy proste błędy. Wygrywamy trudną akcję i po chwili psujemy zagrywkę. Swoimi bardzo prostymi błędami ułatwiliśmy rywalom grę i zwycięstwo. Szkoda tych punktów. Na wyjazdach zrobiliśmy dobrą robotę, wygrywając z Gorzowem i Piłą, a na swojej sali nie potrafimy tego kontynuować.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved