Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Małgorzata Glinka zagra w Polsce?

Małgorzata Glinka zagra w Polsce?

fot. archiwum

W ostatnich dniach głośno było o Małgorzacie Glince w kontekście jej ewentualnego udziału w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Okazuje się jednak, że Alojzy Świderek może nie być jedynym, który kusi jedną z najlepszych polskich siatkarek.

Jak donosi „Fakt”, trzy kluby PlusLigi Kobiet starają się przekonać „Maggie” do kontynuowania kariery zawodniczej. Siatkarka przed tym sezonem zapowiedziała bowiem, że to ostatni rok czynnego uprawiania przez nią sportu. Glinka występuje obecnie w tureckim Vakifbanku Stambuł, który przed ostatnią kolejką spotkań rundy zasadniczej plasuje się na trzecim miejscu.

Zdaniem dziennikarzy sportowych „Faktu”, oferty dla Polki przygotowały zespoły z Muszyny, Dąbrowy Górniczej i Sopotu. Na ile jest to pewna wiadomość, trudno powiedzieć, choć biorąc pod uwagę ostatnie kłopoty organizacyjne klubu z Wybrzeża, zaangażowanie przez Atom legendy polskiej siatkówki wydaje się mocno wątpliwe. Na razie pewne jest jedno – w najbliższych tygodniach poznamy ostateczną decyzję Małgorzaty Glinki dotyczącą jej powrotu do reprezentacji Polski. Czy możliwy jest powrót siatkarki do polskiej ligi? Na tę odpowiedź przyjdzie nam zapewne poczekać nieco dłużej…

źródło: Fakt, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved