Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Łukasz Kruk: Sam awans do play-off jest dla STS sukcesem

Łukasz Kruk: Sam awans do play-off jest dla STS sukcesem

fot. archiwum

- Na parkiet już nie powrócę w tym sezonie. Jeszcze przez około tydzień-dwa będę nosił prawą rękę w gipsie. Niczego nie chcę na siłę przyspieszać - mówi rozgrywający STS Skarżysko-Kamienna, Łukasz Kruk, który nie pomoże zespołowi w meczach play-off.

Całe szczęście, że nie zerwałem żadnych więzadeł. Lekarze zrobili mi artroskopię nadgarstka, usunęli krwiaki. Dzięki tym zabiegom przyspieszyłem leczenie o półtora miesiąca – mówi Łukasz Kruk, który mając rękę w opatrunku gipsowym, nie będzie w stanie pomóc swoim klubowym kolegom w walce o awans.

Siatkarze ze Skarżyska-Kamiennej zajęli 4. miejsce w grupie 4 II ligi mężczyzn po rundzie zasadniczej i w I rundzie play-off zagrają z AKS Rzeszów. – Nie będę się wygłupiał i mówił, jak wielki wynik możemy zrobić w tej konfrontacji. Wiadomo, gdybyśmy wszyscy w zespole byli zdrowi, nie byłoby plagi kontuzji, można byłoby się jeszcze o taki pokusić – realnie patrzy na sprawę Łukasz Kruk. – Oba spotkania z AKS w sezonie zasadniczym przegraliśmy, były to bardzo trudne pojedynki. Sam awans do play-off jest dla nas taką „wisienką na torcie”. Druga liga nie skończyła się jednak po meczu z Ropczycami, to nastąpi za ponad dwa tygodnie.

Gdyby udało się zatrzymać tych zawodników, którzy grają w klubie obecnie, pozyskać ewentualnie jednego, dwóch sponsorów, można stworzyć w Skarżysku zespół, który regularnie biłby się o czołówkę drugiej ligi. Jeśli pomoc od sponsorów byłaby większa, można nawet myśleć o pierwszej. Do tego potrzebne są już jednak dodatkowe pieniądze – przyznaje rozgrywający STS, który na co dzień mieszka w Radomiu i nie wyklucza, że w przyszłym sezonie również będzie grał w Skarżysku-Kamiennej.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved